w

Artur Barciś w genialnym wierszu: „Apel profilaktyczny”. Warto obejrzeć i wziąć do serca.

źródło: kadr z nagrania na portalu Facebook.

Każdy jeden apel w obecnej sytuacji, który jest w stanie przemówić do rozsądku ludziom i powstrzymać ich od nadmiernej aktywności poza domem jest niezwykle ważny. Tym bardziej kiedy może on dotrzeć do świadomości ludzi starszych, którzy są w największej grupie ryzyka związanej z obecnie szalejącą epidemią w Polsce, a która to dopiero nabiera rozpędu i musimy wszyscy wspólnymi siłami maksymalnie ograniczyć jej pęd…siedząc w domach!

Dlatego uznaliśmy, że warto opublikować nagranie, które zamieścił w sieci kilkanaście godzin temu Pan Artur Barciś, gdzie wspaniale recytuje wiersz pt. „Apel profilaktyczny” autorstwa Pana Szymon Marhwiak Barabach z Oławy na Dolnym Śląsku. Pan Artur jest aktorem, który ma posłuch, popularność i uznanie wśród grupy wiekowej, która jest najbardziej zagrożona i może dzięki niemu więcej osób zastosowuje się do zalecanych środków ostrożności. To doskonały przykład wykorzystania swojej popularności dla dobra ludzi! Brawo Panie Arturze. ZOBACZ NAGRANIE:

Znalezione w sieciApel profilaktyczny.Zaznaczam, że nie jestem autorem tego wiersza, moja jest tylko interpretacja.Autor się znalazł, jest nim Szymon Marhwiak Barabach z Oławy na Dolnym Śląsku. Brawo!

Publiée par Artur Barciś sur Samedi 21 mars 2020

Napisane przez Pomyslodawcy

Tak w Argentynie radzą sobie ze spacerkami młodzieży, gdy jest nakaz siedzenia w domach.

Wspaniała interwencja Policji na Majorce, gdy ludzie mają nakaz siedzenia w domach. Poprawiają ludziom nastrój.