w

Atak nożownika w centrum handlowym w Warszawie. Nagranie i widoczna na nim obojętność ludzi poraża.

Wczoraj tj. 17 lipca 2021 około godziny 19:00 w jednym z największych centrów handlowych w Warszawie tj. CH Arkadia doszło to bardzo groźnej bójki między dwoma mężczyznami. W pewnym momencie jeden z nich sięgnął po nóż i zaczął atakować przeciwnika oraz osoby, które chwilę wcześniej próbowały go powstrzymać. O sprawie jest aktualnie bardzo głośno, jednak na ten moment (18 lipca 2021 – g. 22:00) mężczyzny, który podczas bójki wyjął nóż nie udało się zatrzymać – Policja intensywnie go poszukuje. Ktokolwiek, kto rozpozna mężczyznę na poniższym nagraniu proszony jest o natychmiastowy kontakt z najbliższą jednostką policji. 

Dziś tj. 18 lipca 2021 w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać przebieg bójki oraz moment, w którym niezidentyfikowany mężczyzna (w szarej koszulce) wyciąga i rozkłada nóż a następnie atakuje nim w pośladek mężczyznę w białej koszulce, a także chwilę później próbuje zaatakować nim innego mężczyznę. Jednak na tym nagraniu oprócz oczywiście samego zajścia najbardziej przytłaczające i porażające są reakcje ludzi, których było pełno w tym czasie w tym centrum handlowym – stali i patrzyli obojętnie na rozwój wypadków jakby oglądali film w telewizji. W dodatku…

…na nagraniu można zauważyć, że w pewnym momencie główny agresor (w szarej koszulce) zostaje obezwładniony, jednak gapie zamiast pomóc go obezwładnić skutecznie i do końca odciągają od niego mężczyzn, którzy spróbowali go opanować, aby chwilę później przystąpił do ataku z użyciem noża. Oczywiście ochrona centrum handlowego w postaci starszych panów prawdopodobnie z grupami inwalidzkimi również świetnie nie dała sobie rady z opanowaniem całego zajścia i agresor ostatecznie spokojnie wyszedł z centrum handlowego jak gdyby nigdy nic. Czy oszczędzanie na ochronie w takich miejscach to rzeczywiście dobry pomysł? Naszym zdaniem nie i strach pomyśleć co by mogło się stać, gdyby ten mężczyzna zaczął atakować wszystkich wokół. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Idąc do dowolnego lekarza ZAWSZE masz takie prawo. Nie daj się spławić.

Sposób na pokonanie obrotowych drążków nad Bałtykiem. Nowa atrakcja dla naiwnych.