w

Biedronka zaszalała na Black Friday! Rozda sprzęt wart 300 zł za darmo!

W piątek 26 listopada Biedronka będzie rozdawać „za darmo” ekspresy do kawy Delta Q. Jest to absolutnie wyjątkowa promocja przygotowana z okazji „Black Friday”. Nie to nie żart! Zastanawiasz się gdzie jest haczyk? W zasadzie go nie ma!

Przy zakupie tego dnia w Biedronce ekspresu marki Delta Q otrzymasz vouchery o równowartości ekspresu, które będziesz mógł/mogła wykorzystać na kolejne zakupy w sklepach sieci Biedronka. Będą one o wartości 199 zł lub 299 zł, w zależności od tego, którą wersję ekspresu do kawy Delta Q zakupisz! Przy zakupie…

…ekspresu Delta Q za 299 zł otrzymasz 3 vouchery (2×100 zł i 1×99 zł), natomiast przy zakupie za 199 zł otrzymasz 2 vouchery (1×100 zł i 1×99 zł). Vouchery na zakupy będzie można wykorzystać od 27 listopada do 12 grudnia 2021. W ramach jednych zakupów (na jednym paragonie) będzie można wykorzystać tylko jeden voucher! Maksymalnie można kupić 2 ekspresy na jedną kartę – cytat z regulaminu akcji: „Voucherów nie można łączyć ze sobą ani z innymi voucherami. W ramach akcji promocyjnej można kupić z kartą Moja Biedronka maksymalnie dwa expresy Delta Q dziennie i otrzymać za nie vouchery. Oferta obowiązuje 26.11.2021 r. lub do wyczerpania zapasów!”. Zatem jeśli planujecie kupić ekspres do kawy a i tak na co dzień robicie zakupy w Biedronce to znakomita okazja dla Was, bo w ciągu najbliższych dwóch tygodni okresu przedświątecznego i tak wydacie równowartość tego ekspresu.

Napisane przez Pomyslodawcy

Niewiele pamiętasz ze swojego wczesnego dzieciństwa? Oto prawdopodobnie dlaczego.