w

Biedronka zaszaleje! Będzie rozdawać maskotki Swojaków za darmo.

Jeśli Twoje dziecko lub wnuczka/wnuczek zbiera Swojaki (wcześniej Słodziaki/Świeżaki/Fajniaki) to wiesz doskonale jaką zaskakującą radość sprawiają dzieciom te zwykłe maskotki. Dlatego ta akcja marketów „Biedronka” od długiego czasu podczas kolejnych edycji cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. Dzieci uwielbiają te maskotki, a dorośli często szaleją aby uzbierać jak najwięcej naklejek za zakupy uprawniających do odbioru darmowego pluszaka.

Jak zapewne już wiesz, podobnie jak przy poprzedniej akcji za każde wydane 50 zł. w sklepach sieci Biedronka otrzymujesz maksymalnie 4 naklejki jeśli Twoje zakupy spełniają wszystkie regulaminowe kryteria, zaś aby później wymienić naklejki na maskotkę musisz ich mieć minimum 60. Jednak obecnie jest sposób na to, aby zdobyć jedną maskotkę za DARMO!

Biedronka postanowiła zaskoczyć swoich klientów i już na 6 grudnia 2021 przygotowała specjalną promocję! Jeśli wydasz w Biedronce na zakupy minimum 99 zł. to dowolnego Swojaka otrzymasz GRATIS!!! Dlatego jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku przy okazji normalnych zakupów, wybierz się tego dnia do Biedronki. Oczywiście do sumy 99 zł nie wliczają się: alkohole, papierosy, doładowania oraz mleka dla dzieci.

Napisane przez Pomyslodawcy

Tak zaskoczysz swoich gości papierem toaletowym w Święta.

Oto sprytny trik z opiekaczem do kanapek, którego nie znasz.