w

Tak zgarniesz maskotkę Swojaka w Biedronce tylko za 4 naklejki. Oto sposób!

Jeśli Twoje dziecko lub wnuczka/wnuczek zbiera Swojaki (wcześniej Słodziaki/Świeżaki/Fajniaki) to wiesz doskonale jaką zaskakującą radość sprawiają dzieciom te zwykłe maskotki. Dlatego ta akcja marketów „Biedronka” od długiego czasu podczas kolejnych edycji cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. Dzieci uwielbiają te maskotki, a dorośli często szaleją aby uzbierać jak najwięcej naklejek za zakupy uprawniających do odbioru darmowego pluszaka.

Jak zapewne już wiesz, podobnie jak przy poprzedniej akcji za każde wydane 50 zł. w sklepach sieci Biedronka otrzymujesz maksymalnie 4 naklejki jeśli Twoje zakupy spełniają wszystkie regulaminowe kryteria, zaś aby później wymienić naklejki na maskotkę musisz ich mieć minimum 60. Jednak obecnie jest sposób na to, aby zdobyć jedną maskotkę za równowartość jedynie 4 naklejek!

Biedronka postanowiła zaskoczyć swoich klientów i na jutro tj. 29 sierpnia 2021 (niedziela handlowa) przygotowała specjalną promocję! Jeśli wydasz w Biedronce na zakupy minimum 49 zł. oraz w Twoich zakupach znajdą się co najmniej jedno POLSKIE warzywo LUB owoc to dowolnego Swojaka otrzymasz GRATIS!!! Dlatego jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku przy okazji normalnych zakupów, wybierz się jutro do Biedronki.

Napisane przez Pomyslodawcy

Przestań nosić telefon w tylnej kieszeni spodni.