w

Chcieli się popisać przed dziewczynami niszcząc kosz na śmieci. Nie wyszło :)

Jak mawia stare powiedzenie „młodość rządzi się swoimi prawami” a najczęściej po prostu głupotą i chyba każdy z nas będąc nastolatkiem, zrobił coś wybitnie nieodpowiedzialnego/głupiego w swoim życiu do tego stopnia, że gdy teraz o tym myślimy to czujemy dreszcze zażenowania i dziękujemy losowi, że nic się nie stało. Prawda? 🙂

Kilka dni temu w internecie pojawiło się nagranie, na którym pojawiła się grupka prawdopodobnie podchmielonej młodzieży, która przechadza się osiedlową uliczką. W pewnym momencie jeden z przedstawicieli męskiej części tej „osiedlowej ekipy” postanowił pokazać kto tutaj rządzi i jest samcem alfa. Dlatego podjął się brawurowego ataku na kosz na śmieci i wymierzył mu soczystego kopniaka. Niestety, kosz prawdopodobnie nauczony doświadczeniem postanowił czynnie się bronić i oddał młodzieńcowi ciosem wymierzonym „poniżej pasa”, którym natychmiast ostudził jego zapały, a wręcz znokautował.

Po chwili jego kompan postanowił bronić honoru samców i także przypuścił atak frontalny na samotnie stojący kosz. Tym razem również wojowniczy śmietnik nie pozostał bierny i wymierzył solidny cios w kolano kolejnego hardego młodzieńca. Nagranie z tej sytuacji obecnie podbija internet i trudno się dziwić, gdyż rzadko można zobaczyć sytuację, w której jeden śmietnik nokautuje dwóch napastników. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Definitywny koniec handlu w niedzielę! Już nie kupisz nic nawet w Żabce tego dnia.

Tak zbierzesz znacznie więcej i szybciej naklejki na Swojaki w Biedronce.