w

Chłopak nagrał piosenkę z tekstów pasków Wiadomości TVP. Jak mawia młodzież: ZAORANE.

Belki tytułowe  (tzw. paski) wyświetlane podczas programów informacyjnych w TVP już od dawna są przedmiotem kpin i żartów w internecie. Powstały nawet generatory, które pozwalają łatwo stworzyć obrazek udający realny kadr z Wiadomości TVP i każdy może napisać nawet najgłupszy pasek, choć oczywiście przebić poziom oryginalnych jest naprawdę trudno.

Internauci bardzo często żartują, że ciężko odróżnić absurdalne paski stworzone przez użytkowników takich generatorów od „oryginalnych”. Przy okazji obecnych protestów tzw. „Strajku Kobiet” różne programy informacyjne TVP ponownie są częściej oglądane przez młodzież dla tzw. „beki”, czyli aby później wyśmiać prezentowane tam treści w sieci lub pokazać jak bardzo mijają się z rzeczywistością.

Jeden z młodych Youtuberów, poszedł o krok dalej. Opublikował na portalu Youtube piosenkę, której tekst stworzył wyłącznie na podstawie pasków prezentowanych w Wiadomościach TVP. Trzeba przyznać, że wyszło mu to rewelacyjnie. Dodatkowo widać, że chłopak ma prawdziwy talent muzyczny. Uważasz, że zrobił dobrą robotę? Pokaż to swoim bliskim lub znajomym, niech też się pośmieją 🙂 ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Chcesz trafić „szóstkę” w Lotto? Musisz o tym wiedzieć.

Nagrał piosenkę z tekstów transparentów „Strajku Kobiet”. Wyszło mu to genialnie.