w

Czasem warto wysłać SMSa samemu do siebie. To przydatny sposób w pewnych sytuacjach.

Chyba każdy z nas miał choć raz taką sytuację, gdy nas z czymś niespodziewanie „olśniło” i przypomnieliśmy sobie coś, o czym na drugi dzień koniecznie powinniśmy pamiętać. Często do takich sytuacji dochodzi już na przykład gdy leżymy w łóżku. Oczywiście najłatwiej można coś takiego zapisać na kartce – tylko o kartce też trzeba pamiętać, zabrać i odczytać.

Dlatego osobiście polecam Ci dość nietypowy sposób ale niezwykle skuteczny aby o czymś pamiętać na drugi dzień – szczególnie, gdy uświadomiłaś/eś sobie to dopiero późnym wieczorem lub już nawet w łóżku.

Wyślij na swój własny numer SMS z przypomnieniem i nie otwieraj wiadomości! Rano z pewnością  po zobaczeniu nieodczytanej wiadomości nawet nieświadomie sprawdzisz SMSa i przypomnisz sobie co masz zrobić! Telefonu w przeciwieństwie do kartki raczej nie zapomnisz zabrać.

Oczywiście są dedykowane kalendarze czy aplikacje przypominające ale to znacznie więcej „roboty” niż wysłanie sobie smsa 🙂 PS. TAK to technicznie możliwe aby wysłać sobie samemu SMSa w dowolnej sieci.

Napisane przez Pomyslodawcy

Nie wyobrażasz sobie poranka bez kawy z mlekiem i żyjesz w pośpiechu? To ten trik może Ci się spodobać.

Na to należy spojrzeć podczas wybierania oliwy z oliwek w sklepie. Dzięki temu masz pewność odpowiedniej jakości.