w

Czekasz na wyprzedaże ubrań? Ten trik wykorzystasz w sieciówce RESERVED.

Początek nowej pory roku (1 marca to już astronomiczna wiosna) to jak wiadomo czas, gdy w sklepach najróżniejszych sieci odzieżowych panują spore wyprzedaże. Jedną z takich popularnych marek sieciowych jest polska marka RESERVED. Tak, tak to nie błąd – RESERVED to 100% polska sieć odzieżowa mająca siedzibę w Gdańsku!

Została założona przez Marka Piechockiego i Jerzego Lubiańca. Właścicielem marki jest spółka LPP S.A. To tak w ramach ciekawostki, gdyż wielu osobom anglojęzyczna marka może kojarzyć się z „zagraniczną marką” 🙂 Zatem jeśli część swojej garderoby kupujesz właśnie tej marki to możesz wykorzystać sprytny trik podczas wyprzedaży oraz w okresie między kolejnymi wyprzedażami.

Jeśli podoba Ci się jakiś ciuch, który aktualnie kosztuje według Ciebie zbyt dużo LUB gdy aktualnie jest na niego przecena związana z wyprzedażą a brak jest rozmiaru w sklepie stacjonarnym to sprawdź ten numer ( zobacz zdjęcie poniżej!) na metce przypiętej do tego towaru.

Następnie wejdź na stronę Reserved.com, i wpisz ten ciąg znaków POMIJAJĄC OSTATNIĄ część czyli myślnik i oznaczenie rozmiaru ( na podstawie zdjęcia powyżej wpisujesz po prostu: VT637-00X ) Dzięki temu możesz natychmiast sprawdzić dostępność danego rozmiaru tego produktu w dowolnym innym sklepie stacjonarnym lub możesz go kupić bezpośrednio w sklepie internetowym marki.

W ten sposób również monitorować cenę danego produktu, który uznałaś za zbyt drogi – jeśli pojawi się przecena na ten produkt to również na stronie natychmiast to zobaczysz i wtedy możesz kupić taki wyczekany ciuch 🙂 Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych 🙂

Napisane przez Pomyslodawcy

Wycieraczki w samochodzie skrzypią i rozmazują wodę na szybie podczas pracy? Oto rozwiązanie Twojego problemu.

Masz podwodne osady w muszli WC? Pozbądź się ich szybko i skutecznie. BEZ SZOROWANIA.