w

Często pary, które poznały się przez internet tak mają.

Rozpoczęcie znajomości w realu czy przez internet?!

Jeszcze kilkanaście lat temu gdy ludzie poznawali się przez internet, wiele późniejszych par nie przyznawało się do tego faktu w gronie nawet najbliższych osób, gdyż było to czymś absolutnie niespotykanym. Mimo tego, że tak naprawę przecież to nic złego – jednak ówczesne realia były takie a nie inne.

Jednak od tamtych czasów pewna zasadnicza i w sumie zaskakująca kwestia nie zmieniła się do dziś dnia a mianowicie bardzo często pary, które poznały się przez internet są znacznie bardziej zadowolone ze swoich związków od par, które poznały się od razu w „realnym świecie”.

Najprawdopodobniej jest to wynik wcześniejszego znacznie bardziej szczerego kontaktu przez internet, gdzie ujawniliśmy swoje wady, zalety oraz pod wpływem braku stresu związanego ze zwykłą rozmową bardziej się otworzyliśmy. To z pewnością dobry pomysł na poznanie ciekawego partnera dla osób nieśmiałych lub zapracowanych. Jednak w dobie dzisiejszych aplikacji randkowych najpierw należy wybrać prawidłowo aplikację, aby mieć większe szansę na natrafienie wartościowej osoby.

Napisane przez Pomyslodawcy

Masz ząb wypełniony plombą starego typu? Powinnaś/eś o tym wiedzieć.

Przestrzegaj tych kilku zasad a Twoje schabowe zawsze będą przepyszne.