w

Dlaczego MUSISZ myć ręce w zalecany sposób? Wyjaśnienie dla OPORNYCH!

Mycie rąk w obecnej sytuacji jest jedną z najważniejszych czynności, które w ciągu dnia powinniśmy wykonywać teraz znacznie częściej niż zwykle! Ta wzmożona codzienna rutyna ma na celu realne zmniejszenie ryzyka nieświadomej infekcji. Warto przypomnieć, że jeśli wirus znajdzie się na naszych dłoniach a następnie dotkniemy na przykład ust czy potrzemy oko możemy doprowadzić do zarażenia swojego organizmu.

Jednak jak zapewne już wiecie myć dłonie należy mydłem przez czas minimum 30 sekund i do tego w określony sposób! Mówiąc, krótko używając tej samej techniki mycia, której używają chociażby lekarze przed operacjami. Jak już pewnie nie raz w ciągu ostatnich dni widzieliście składa się ona z określonych ruchów, w określonej kolejności. Wiele osób niestety to lekceważy i stuka się w czoło mówiąc, że to przesada.

Otóż NIE! To nie jest przesada! Te ruchy oraz ich kolejność NIE SĄ PRZYPADKOWE! Dzięki nim masz gwarancję poprawnego umycia CAŁEJ powierzchni swoich dłoni. Dlatego postanowiliśmy opublikować poniższe nagranie, które powinno zobaczyć jak najwięcej ludzi, gdyż znakomicie wyjaśnia tę kwestię w sposób obrazowy! Czarny tusz pokazuje rozprowadzenie środek myjącego na dłoniach w trakcie mycia. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych!  ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Tak zrobisz jednorazową maseczkę na szybkie wyjście do sklepu.

Czujesz się w domu jak w więzieniu? Zobacz co możesz zrobić przy odrobinie wyobraźni.