w

Bokserki Twojego mężczyzny mogą Ci się przydać w trakcie epidemii.

Jak zapewne każdy z Was zdaje sobie sprawę, ludzka kreatywność nie zna granic i często z najzwyklejszych przedmiotów codziennego użytku potrafimy zrobić coś zupełnie innego. W kontekście obecnych wydarzeń ludzie w każdym zakątku globu próbują na wszelki sposób zabezpieczyć się przed niewidzialnym wrogiem – sami wiecie czym 🙂

Wyznajemy zasadę, że jeśli coś wygląda głupio ale działa to znaczy, że nie jest to głupie. Dlatego dziś chcemy Wam pokazać absolutnie niezwykłe ale bardzo przydatne zastosowanie męskich bokserek. W czasie gdy brakuje maseczek ochronnych na twarz w sklepach lub ich ceny osiągają horrendalne wysokości każdy pomysł, który może dodatkowo Was zabezpieczyć jest dobry. Warto wspomnieć, że większość jest bawełny z domieszką elastanu więc dobrze przylegają do twarzy. PS. oczywiście muszą być czyste 🙂 Uważasz, że to ciekawy pomysł? Pokaż go swoim bliskim lub/i znajomym. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Tak rozprzestrzenia się wydychane przez Ciebie powietrze w różnych sytuacjach. Z maską, bez maski, kaszląc czy oddychając normalnie.

Tak sprawdzisz czy twój telefon Cię podsłuchuje cały czas.