w

Dziadek z Irlandii w dniu swojego pogrzebu rozbawia swoją rodzinę wcześniej przygotowanym nagraniem.

Pogrzeby nigdy nie są przyjemnymi wydarzeniami rodzinnymi i najczęściej towarzyszy im ogromny smutek i hektolitry wylanych łez. Jednak pewien Irlandczyk postanowił przełamać ten stereotyp i zaplanował nietypową niespodziankę dla swoich bliskich i znajomych w dniu własnego pogrzebu.

Shay Bradley bo o nim mowa, posiadał liczną rodzinę oraz był dziadkiem ośmiorga wnucząt. Za życia zawsze był niezwykle pogodnym człowiekiem z zupełnie fantastycznym i ogromnym poczuciem humoru, które było często również bardzo niestandardowe. Tak też postanowił, pożegnać swoich bliskich i ułatwić im te smutne chwile.

Za swojego życia stworzył odpowiednie nagranie audio, które w ramach jego ostatniej woli miało zostać odtworzone w dniu jego pogrzebu, gdy trumna już spocznie w grobie. Jego córka postanowiła spełnić to życzenie. Poniżej możecie zobaczyć cóż wymyślił dla swych bliskich ten niezwykły człowiek aby ułatwić im ostatnie pożegnanie.

Na nagraniu słychać głos zmarłego Shaya, który między innymi wykrzykuje aby go wypuścili z tego pudełka, przeklina a na koniec śpiewa nawet fragment piosenki. Jeden z cytatów to chociażby: „Wypuśćcie mnie! Tutaj jest w cholerę ciemno! Gdzie ja kur*** jestem? Czy słyszę księdza?”

Rodzina postanowiła podzielić się tym niezwykłym pomysłem swojego śp. ojca, męża i dziadka, gdyż on zawsze chciał aby ludzie się śmiali i w ten sposób może rozbawić jeszcze setki tysięcy ludzi na całym świecie.

Poniżej zdjęcie tego niezwykłego człowieka:

It is with great sadness that I was informed of the passing of our Military Brother and Veteran Colleague Shay Bradley…

Publiée par Irish Defence Forces Veterans News sur Mardi 8 octobre 2019

Napisane przez Pomyslodawcy

Ciężko schodząca skorupka jajka po ugotowaniu na twardo, strzępiąca białko to istotny sygnał.

Pojawiają się na Twojej skórze takie białe krostki? Musisz o tym pamiętać.