w

Dzieci z onkologii nagrały piosenkę, aby zebrać datki na klinikę i pomóc koleżance!

-Kochanie, pewnie bardzo cię boli każdy ruch. Prawda? – Hmm…tak. Wszystko cię boli, tak? – Tak…ale mamuś pamiętaj, że ja cały czas walczę. Walczę dla ciebie, mamusiu…i dla tatusia!
Oto jedna z rozmów na oddziale onkohematologii dziecięcej przy której serce zaczyna bić mocniej, a czas zatrzymuje się w miejscu.

Jeśli pamiętacie historię Mateusza Rejowskiego, którego historię opublikowaliśmy na naszej stronie prawie 8 miesięcy temu wraz z jego autorskim coverem utworu Ronniego Ferrari „Ona by tak chciała bym był ZDROWY”, to właśnie wracamy do Was z jej kontynuacją. Mateusz nadal walczy o pełnię zdrowia, ale cały czas z podniesioną głową. Przebywając na onkologii widział takie ludzkie historie, o których przeciętny nastolatek nie ma nawet pojęcia.

Dlatego wraz z ekipą kanału youtube PASSIO Poland próbują ratować kolejne dzieciaki przebywające na onkologii (co teraz jest szczególnie ważne, bo wszędzie tylko jeden temat!!) realizując kolejny muzyczny projekt, przy wsparciu dwóch młodych, uzdolnionych wokalistek Eleny (11 lat) oraz Oli (13 lat). Tym razem przygotowali NIESAMOWITĄ przeróbkę utworu „Corazón – Maluma”! Jest to utwór pełen prawdy, emocji i wzruszeń.

Teledysk zrealizowano na oddziale onkologicznym. Występują w nim prawdziwi pacjenci oddziału. Jedna z głównych bohaterek teledysku – Anielka Kondracka potrzebuje natychmiastowego przeszczepu szpiku!!! Najważniejsze jest to, by znaleźć dla niej dawcę! Ty możesz nam w tym pomóc przekazując ten apel dalej oraz rejestrując się do bazy potencjalnych dawców szpiku. To nie boli, a może uratować ludzkie życie! Życie ANIELKI. Ten utwór również ma pobudzić serca ludzi do wsparcia Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie poprzez wpłatę datków/cegiełek na stronie: dajesz.com.pl ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Znakomita parodia świątecznej reklamy Apartu z Lewandowską, Wieniawą i Sochą.

Mocne oświadczenie rapera Taco Hemingway’a w sprawie dotacji dla „celebrytów” od Ministerstwa Kultury.