w

Pokazała na sobie jaką moc ma dobry makijaż i uczesanie. Efekt powala.

Kilka dni temu w sieci (a konkretnie na TikToku) pojawiło się niesamowite nagranie, które opublikowała dziewczyna kryjąca się pod pseudonimem „Princess Glitterhead”. Zaprezentowała ona na nim to jak z przysłowiowego brzydkiego kaczątka staje się przepięknym łabędziem. Dokonuje tego oczywiście nie z pomocą bajkowych czarów a odpowiednich kosmetyków oraz umiejętnego ich zastosowania.

Podczas oglądania nagrania z pewnością jedna kluczowa sprawa przykuje Waszą uwagę a mianowicie to, że dziewczyna NIE MA zębów! Ani w górnej, ani w dolnej szczęce, dlatego podczas filmiku zobaczycie moment, gdy wkłada do ust sztuczne zęby. Jak się okazuje jej historia jest bardziej złożona niż mogłoby się wydawać. Dziewczyna udzieliła kilka miesięcy temu wywiadu, gdzie wyjaśniła, iż zęby straciła wskutek ciąży. Po prostu zaczęły próchnieć od środka i wypadać jeden po drugim, aż wypadły wszystkie. To bardzo rzadki „skutek uboczny” ciąży, ale  niestety możliwy.

Jednak dziewczyna postanowiła się nie poddawać i pogodziła się z tą absolutnie koszmarną sytuacją dla większości młodych kobiet. Dodatkowo postanowiła zrobić z tego swój atut i regularnie na swoich nagraniach na TikToku prezentuje to jak wyciąga lub wkłada sztuczne zęby, gdyż jak mówi, chce pokazywać dziewczynom, iż samoakceptacja jest najważniejsza a piękno, które pokazuje wiele influencerek jest wyłącznie wytworem kosmetyków lub/i filtrów w aplikacjach. ZOBACZ NAGRANIE:

@princxssglitterhead

😱THANK YOU FOR ONE MILLION🥳#onemillionfollowers #bucketlist #toothlessprincess #toothlesstiktokcatfish #withorwithout #noteeth #witnessme#transform

♬ Celebrate the Good Times – Mason

Napisane przez Pomyslodawcy

Tego nie wiesz o gotowaniu parówek, a warto.

Obudziłaś/eś się w nocy i nie możesz zasnąć dalej? To ważny sygnał.