w

Dziewczynka dryfowała na dmuchanym jednorożcu na otwartym morzu. Uratowała ją załoga promu.

Jeśli myśleliście, że w kwestii bezmyślności rodzicielskiej widzieliście już wszystko i nic Was nie jest w stanie zaskoczyć to mogę Wam powiedzieć, że do dziś też tak myślałam. Jak się okazuje życie potrafi zweryfikować nadmierną pewność nawet w takim temacie.

Dziś tj. 24 sierpnia 2020 na półwyspie Peloponez (Grecja) miała miejsce nietypowa akcja ratownicza! Wręcz przypadkowa! Przepływający grecki prom uratował małą dziewczynkę dryfującą na dmuchanym jednorożcu na otwartym morzu w pobliżu portu w Rio, na wschód od miasta Patras

Według lokalnej strony internetowej nafpaktianews.gr, kilkuletnia dziewczynka została znaleziona na morzu między Rio a Antirio. Siedziała na żółto-białym nadmuchiwanym jednorożcu, który prawdopodobnie został zmieciony z pobliskiej plaży przez bardzo silne prądy morskie występujące w tej okolicy.

Prom „Salaminomachos”, który płynął na regularnej trasie Rio-Antirio, zbliżył się do dziewczynki, pozwalając członkom załogi ją uratować. Na szczęście nic się jej nie stało. Nie wiadomo jeszcze, jak dziecko umknęło uwadze rodziców i wypłynęło na otwarte morze. Całość akcji ratowniczej zarejestrowali turyści, którzy znajdowali się na promie. ZOBACZ NAGRANIE:

Όταν η ανεμελιά μπορεί να καταλήξει σε τραγωδία…Συγχαρητήρια στον καπετάνιο και το πλήρωμα του πλοίου Σαλαμινομάχου για τις ενέργειες που απέφεραν την θετική κατάληξη.Η ανάρτηση του βίντεο δεν έχει σκοπό να επιρριψει ευθύνες, αλλά να καταδείξει την επικινδυνότητα των θαλάσσιων παιχνιδιών που κατά κόρον χρησιμοποιούμε όλοι.

Publiée par Petros Kritsonis sur Lundi 24 août 2020

Napisane przez Pomyslodawcy

Obawiasz się wysłać dziecko od 1 września do szkoły ale boisz się kary? Powinnaś to wiedzieć.

Kolejne bzdurne wytyczne w związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021.