w

Dziewczynka wykorzystała nietypowo deskorolkę elektryczną i zawstydziła dorosłych.

Dzieci potrafią być niezwykle kreatywne i nikogo z pewnością to nie dziwi. Jednak z czasem mamy wrażenie ta kreatywność jest przez nie zatracana i chyba swoją „zasługę” niestety ma tu również system edukacji, który uczy działań liniowych i zakuwania na pamięć zamiast rozwiązywania realnych problemów z użyciem pozyskanej wiedzy.

Jak wiemy, obecnie żyjemy w XXI wieku, gdzie wiele elektrycznych gadżetów, które jeszcze kilkanaście lat temu były snem przyszłości są już dostępne na wyciągnięcie ręki. Takim sprzętem są obecnie chociażby hulajnogi elektryczne czy właśnie deskorolki, które można kupić często w zwykłym markecie. Jednak co z tego skoro nie potrafimy ich wykorzystać w konstruktywnych celach a jedynie z reguły rekreacyjnych?

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie dziewczynki, która jednak postanowiła kreatywnie wykorzystać nowoczesną technologię do pomocy rodzicom w gospodarstwie i trzeba przyznać, że dzięki temu z pewnością tempo i wydajność jej pracy mogą zawstydzić niejednego dorosłego. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Zdarza Ci się jeździć na rezerwie paliwa? Miej tego świadomość.

Korzystasz z Paczkomatów? Pamiętaj aby tak robić odbierając paczki.