w

HIT! Wpadka TVP podczas relacji „na żywo” spod Sejmu. Tego nie przewidzieli.

źródło: kadr z nagrania https://streamable.com/hzlepk

To z jak bardzo jednostronnym przekazem medialnym mamy obecnie do czynienia w tzw. telewizji publicznej nazywanej często zamiennie „telewizją rządową” wie już chyba każdy obywatel Polski. Każdy który nie traktuje tej stacji jako wyłącznego źródła wiadomości o otaczającym go świecie oraz o sytuacji w Polsce. Wiele osób mówiąc o TVP mówi wprost o propagandzie i często ciężko się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, gdy dłużej posłucha się ich relacji w ramach różnych programów informacyjnych.

Ostatnio jednym z najzabawniejszych wątków w tej telewizji jest codzienne przypisywanie aktualnych skoków cen energii elektrycznej oraz gazu Donaldowi Tuskowi wraz z paskami typu „Tuskowe drenuje kieszenie Polaków”. Przypomnijmy tylko, że Donald Tusk nie rządzi w Polsce od ponad 7 lat a rozsądnie myślący obywatel po takim naginaniu faktów, natychmiast zada sobie pytanie „Skoro decyzje sprzed tylu lat teraz dopiero się ujawniają, to dlaczego obecna władza przez tyle lat nie zrobiła niczego aby zapobiec tej sytuacji?”…no właśnie, dlaczego? Nie wiedziała? Czy może to po prostu nieprawda i swoją nieudolność próbuje teraz zganiać na „znienawidzonego” przez swój elektorat Tuska? Odpowiedzcie sobie sami.

Jednak coraz więcej Polaków dostrzega to jak bardzo TVP zaniżyła standardy dziennikarskie w ostatnich latach i coraz głośniej zaczynają to manifestować – już nie tylko w internecie. W ostatnich dniach „dziennikarz” TVP Info miał okazję się o tym przekonać na własnej skórze, a właściwie na własne uszy. Kiedy tylko wszedł na antenę „na żywo” grupa ludzi znajdująca się w pobliżu wykrzyczała hasło „On łże, je##ć pis” a następnie z posiadanego głośnika puścili w tle motyw dźwiękowy z programu informacyjnego TVP pt. „Dziennik Telewizyjny”, który w latach 70. i 80. był głównym ośrodkiem propagandy władz PRL i PZPR, mogącym oddziaływać na całe społeczeństwo. W ten sposób osoby te zaprotestowały przeciwko temu jak przedstawia rzeczywistość TVP obecnie i niestety montażyści TVP nie mogli tego wyciąć podczas relacji „na żywo”. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

„Masz gdzieś” statystyki chorych w TV i nie zwracasz na to uwagi? Oto dlaczego tak masz prawdopodobnie.

Zabawna wpadka TVP podczas relacji „na żywo”. Tego nie przewidzieli.