w

Jak zareagować, gdy dostawca jedzenia zacznie kaszleć? Instruktaż w 15 sekund.

Sytuacja w naszym kraju obecnie sprawia na razie wrażenie stosunkowo stabilnej i miejmy nadzieję, że tak pozostanie w najbliższym czasie. Mimo zamknięcia wielu lokali usługowych i gastronomicznych z możliwością zjedzenia posiłku „na miejscu”, wciąż możemy korzystać z zamawiania posiłków z dowozem do domu lub odbioru osobistego w lokalu.

Wiele osób na szczęście korzysta z tego rozwiązania dzięki temu unikają oni nadmiernego kontaktu z innymi ludźmi, jednak mimo wszystko należy pamiętać, że kontakt również z dostawcą posiłku może być bądź co bądź niebezpieczny.

Dlatego wiele lokali wdrożyło już systemy dostaw „bezkontaktowych” oraz zadbało o podstawowe środki ochronne dla dostawców tj. maski, rękawiczki i bardzo dobrze. Jeśli jednak mielibyście kontakt z dostawcą, który nagle zacznie Wam kaszleć i kichać to poniżej znajdziecie szybki instruktaż z przymrużeniem oka 😉 jak zachować się w takiej sytuacji. Jednak w rzeczywistości ewentualne działania powinny być równie szybkie i zdecydowane! ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Sądzisz, że Cię poniosło z wielkością zapasów? Obejrzyj to nagranie to stwierdzisz, że jednak NIE.

Tak zrobisz jednorazową maseczkę na szybkie wyjście do sklepu.