w

Jeśli jakaś osoba w kolejce do kasy po prostu śmierdzi, pamiętaj o tym w razie potrzeby.

Jeśli pracujesz w markecie lub po prostu jesteś klientem to z całą pewnością wiesz, że czasem higiena osobista u niektórych klientów odeszła dawno w zapomnienie – delikatnie mówiąc. Jednak w większości takich sytuacji nie pozostaje Ci nic innego jak znosić te smrody w milczeniu – szczególnie gdy pracujesz na kasie lub stoisz do niej w kolejce. Na szczęście możesz sobie przygotować awaryjne rozwiązanie na wypadek klienta, który z prysznicem widział się bardzo dawno temu.

Wystarczy, że będziesz mieć przy sobie w kieszeni w jakimkolwiek małym pojemniku odrobinę maści Vicks Vaporub lub innej o zbliżonym składzie. Jeśli widzisz lub co gorsza czujesz, że zbliża się śmierdzący klient dyskretnie rozsmaruj sobie pod nosem odrobinę (dosłownie) tej maści.

Dzięki temu, że w jej składzie jest mentol oraz dodatkowo kamfora, olejek cedrowy, olejek eukaliptusowy, olejek terpentynowy i tymol „zablokujesz” na pewien czas wyczuwanie innych zapachów przez swój nos w tym również nieprzyjemnych!

Jeśli jednak wolisz skorzystać z dedykowanych rozwiązań tego typu to wiedz, że są do kupienia specjalne blokery nieprzyjemnych zapachów, których mogą używać ludzie pracujący na wysypiskach śmieci, w sortowniach, oczyszczalniach ścieków , ratownicy medyczni, czy pracownicy branży funeralnej.

Napisane przez Pomyslodawcy

Kupujesz masło w kostkach? Pamiętaj aby zawsze na to spojrzeć i nie dać się wprowadzić w błąd.

Masz ząb wypełniony plombą starego typu? Powinnaś/eś o tym wiedzieć.