w

Pracujesz w markecie i zdarza się, że klient „nieładnie pachnie”? Musisz znać ten sposób.

Jeśli pracujesz w markecie to z całą pewnością wiesz, że czasem higiena osobista u niektórych klientów odeszła dawno w zapomnienie – delikatnie mówiąc. Jednak w większości takich sytuacji nie pozostaje Ci nic innego jak znosić te smrody w milczeniu – szczególnie gdy pracujesz na kasie lub stoisz do niej w kolejce. Na szczęście możesz sobie przygotować awaryjne rozwiązanie na wypadek klienta, który z prysznicem widział się bardzo dawno temu.

Wystarczy, że będziesz mieć przy sobie w kieszeni w jakimkolwiek małym pojemniku odrobinę maści Vicks Vaporub lub innej o zbliżonym składzie. Jeśli widzisz lub co gorsza czujesz, że zbliża się śmierdzący klient dyskretnie rozsmaruj sobie pod nosem odrobinę (dosłownie) tej maści.

Dzięki temu, że w jej składzie jest mentol oraz dodatkowo kamfora, olejek cedrowy, olejek eukaliptusowy, olejek terpentynowy i tymol „zablokujesz” na pewien czas wyczuwanie innych zapachów przez swój nos w tym również nieprzyjemnych!

Jeśli jednak wolisz skorzystać z dedykowanych rozwiązań tego typu to wiedz, że są do kupienia specjalne blokery nieprzyjemnych zapachów, których mogą używać ludzie pracujący na wysypiskach śmieci, w sortowniach, oczyszczalniach ścieków , ratownicy medyczni, czy pracownicy branży funeralnej. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Przekaż to swoim bliskim lub/i znajomym! 🙂

Napisane przez Pomyslodawcy

Masz makowca na Święta? Powinnaś/eś o tym wiedzieć.

Chcesz na rolkach/hulajnodze jechać ścieżką rowerową? Miej tego świadomość.