w

Jeśli lubisz od czasu do czasu kupić sobie koreczki śledziowe. Zapamiętaj.

Śledzie w najróżniejszej formie są w Polsce de facto nieodłącznym elementem naszej kultury i tradycji. Ryby te przyrządzamy, podajemy i zjadamy na dziesiątki najróżniejszych sposobów. Kto nie ma czasu, aby samodzielnie przygotować śledzie w domu, kupuje je gotowe po prostu w sklepie. Jedną z najpopularniejszych form, które można spotkać w sklepach są koreczki śledziowe, sprzedawane w plastikowych pojemnikach.

Jednak mało kto wie, że ich opakowania są bardzo sprytnie zaprojektowane i nie są dziełem przypadku. Jeśli lubisz koreczki śledziowe to wiesz doskonale, że ich opakowanie zamykane jest nie tylko pokrywką ale i folią, którą należy zerwać po zdjęciu pokrywki w celu dostania się do zawartości.

Często podczas zrywania tej folii dochodzi do lekkiego rozlania zawartości i opakowanie z zewnątrz staje się tłuste – jednak producenci to przewidzieli! Otóż pokrywka jest czysta i po odwróceniu jest idealną podstawką na stół pod pudełko z Twoimi ulubionymi śledziami 🙂 Dzięki temu bezpiecznie postawisz je w dowolnym miejscu, nie ryzykując późniejszego sprzątania lub prania np. zaplamionego obrusa. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom bliskich lub/i znajomych. ZOBACZ:

Napisane przez Pomyslodawcy

Twój stolec przypomina „kozie bobki”? Powinnaś/eś mieć tego świadomość.

Masz taki osad na uszczelkach w zmywarce? Powinnaś/eś o tym wiedzieć i zareagować na czas.