w

Jeśli nie nadążasz pakować zakupów, bo kasjer tak szybko skanuje kolejne produkty, pamiętaj.

Chyba każdy z nas zna tę sytuację z własnego doświadczenia, gdy jesteśmy przy kasie w markecie i kasjer zaczyna skanowanie naszych produktów. Najczęściej robi to w tak zawrotnym tempie dla przeciętnego klienta, że nie jesteśmy w stanie nadążyć z pakowaniem na bieżąco zakupów do toreb.

Czasem z tego powodu w internecie można poczytać żartobliwe wpisy, gdzie ludzie opisują swoje zmagania z kasjerami, gdy próbują ich „wyprzedzić” i wygrać w tym nietypowym wyścigu. Podejście „na wesoło” do tego tematu jest zdecydowanie bardzo pozytywne. Niestety są też osoby, które bardzo denerwuje tempo pracy kasjerów i potrafią z tego powodu wszczynać niepotrzebne nikomu awantury w sklepie, czy też rzucać w stronę kasjera niewybredne uwagi.

Jednak w tej sytuacji należy pamiętać, że tempo pracy kasjerów, a dokładniej tempo skanowania jest wymuszane odgórnie w większości marketów i jest ono określone jako norma ilości zeskanowanych produktów na minutę! Przeciętnie mówi się o ilości od 24 do 27! Jeśli pracownik nie wyrabia tej normy może mieć z tego powodu po prostu nieprzyjemności w różnym wymiarze – dlatego prosimy w imieniu kasjerów o odrobinę wyrozumiałości i zrozumienia sytuacji – dlatego postarajmy się upowszechniać tę świadomość. Jeśli uważasz, tę informację za przydatną powiedz o tym swoim bliskim lub znajomym, albo po prostu prześlij/udostępnij im ten wpis jeśli chcesz 🙂

Napisane przez Pomyslodawcy

Jeśli masz problem z zasięgiem Wi-Fi w mieszkaniu/domu – zapamiętaj.

Dlatego Popcorn w kinie jest taki drogi. Tak możesz go zjeść nie przepłacając.