w

Jeśli wozisz zakupy w torbach w bagażniku samochodowym, to Ci się przyda.

Wiemy doskonale, że obecnie staramy się walczyć z plastikowymi torebkami na każdym kroku, jednak naszym zdaniem jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim realnie zaczniemy nosić ze sobą masowo torby wielokrotnego użytku na zakupy. Co prawda widać takie sytuacje już co raz częściej i bardzo dobrze! Jednak jeśli czasem nawet zapomnisz torby wielorazowej i musisz ratować się sklepowymi torebkami to ta wiedza może Ci się przydać, szczególnie jeśli pakujesz zakupy w foliówkach do samochodu. Doskonale wiesz, że jeśli nie zawiąże się „uszu” torebki foliowej to na najbliższym zakręcie coś z niej wyleci – no chyba, że jeździsz super ostrożnie. Najłatwiej zawiązać taką torbę foliową po prostu na pęk. Jednak…

…wtedy trzeba często go w domu obciąć, gdyż zawiązany mocno, trudno rozwiązać a zatem zamiast użyć takiej torby foliowej kolejny raz, poleci ona prosto do śmieci. Jest jednak prosty sposób, który zabezpieczy zakupy w torbie na czas transportu, a łatwo później je rozpakujesz i nie zniszczysz torby, którą możesz wykorzystać ponownie. ZOBACZ:

Przełóż uszy foliówki w ten sposób a następnie w powstałe „oczko” przewlecz drugie ucho i mocno zaciągnij:

Oto efekt – w ten sposób zawiązana torba dobrze zabezpiecza zawartość przed rozsypaniem w bagażniku a przy okazji daje się bardzo łatwo rozwiązać:

Napisane przez Pomyslodawcy

Prawdziwe przeznaczenie tego zagłębienia na końcu kasy w sklepie.

Masz kamerę w samochodzie tzw. rejestrator? Nie rób tego nigdy.