w

Jesteś kobietą i łatwo dogadujesz się z facetami? Musisz to wiedzieć.

Chyba praktycznie każdy z nas zna takie kobiety (lub Ty jesteś taką kobietą!), które mają niezwykłą naturalną zdolność łatwego porozumiewania się z mężczyznami. Nie muszą robić nic nadzwyczajnego, a z praktycznie każdym przedstawicielem płci męskiej natychmiast potrafią złapać szybki kontakt i rozmawiać jak ze starym znajomym.

Z tego powodu mają wielu kolegów/przyjaciół wśród mężczyzn. Jednak aby nie było zbyt różowo to przy okazji posiadania tej cechy występuje również często zaskakująca, prawidłowość życiowa, którą prawdopodobnie potwierdzi dużo takich kobiet. Mianowicie im kobieta łatwiej dogaduje się z mężczyznami, tym mniejsze ma grono prawdziwych przyjaciółek oraz tym bardziej utrudnione relacje z innymi kobietami. Dodatkowo często jest ona również obiektem plotek i pomówień – nawet do tego stopnia, że rozpowiada się fałszywe informacje na temat jej wymyślonej „rozwiązłości”.

Wszystko to dzieje się najczęściej z powodu zazdrości innych przedstawicielek płci pięknej. Co prawda nie było na ten temat badań naukowych, ale z pewnością wiele kobiet zna to z własnego doświadczenia – nieprawdaż? Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych. Pokaż im, jak bardzo „szablonowo” się zachowują – może pojawi się u nich jakaś refleksja…

Napisane przez Pomyslodawcy

Tych rzeczy NIE JEDZ podczas przeziębienia! Nikt ci o tym nie powiedział.

Rób tak zawsze, gdy widzisz produkt w atrakcyjnej cenie na półce w sklepie!