w

Kawa w Maku za darmo? Tak, to prawda, wystarczy zrobić jedną rzecz.

Kawa to napój, który towarzyszy wielu osobom w trudach codzienności i nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez regularnego wsparcia „małą czarną”. Nie jest też tajemnicą, że kawa w Maku jest dobrej jakości i wiele osób chętnie po nią sięga, gdy nie ma czasu przygotować samodzielnie ulubionej kawy. Dlatego z pewnością wiele osób ucieszy fakt, że aktualnie można dostać małą kawę za darmo w każdej restauracji McDonald’s w Polsce. Jak dostać kawę?

Od kilku miesięcy w każdej restauracji McDonald’s na terenie Polski prowadzone jest badanie poziomu satysfakcji Gości restauracji. Każda osoba, które kupi COKOLWIEK w Maku na paragonie otrzyma specjalny kod QR, który wystarczy zeskanować w aplikacji McDonald’s na telefonie, wypełnić prostą ankietę na temat odebranego zamówienia i po chwili otrzymasz kupon na odbiór małej kawy zupełnie za darmo w ramach podziękowania za wypełnienie ankiety. Ankietę należy wypełnić w terminie czterdziestu ośmiu godzin po dokonaniu zakupu. Można wypełnić tylko jedną ankietę dziennie. Całość procedury zajmuje dosłownie dwie minuty.

Aby wziąć udział w ankiecie należy:
1. zachować paragon potwierdzający zakup dowolnego produktu w restauracji McDonald’s;
2. zalogować się do aplikacji mobilnej McDonald’s;
3. dane znajdujące się na paragonie należy umieścić w ankiecie zgodnie ze wskazówkami przekazywanymi w czasie wypełniania ankiety.

Napisane przez Pomyslodawcy

Każdy ma je na klawiaturze, a nawet nie wiesz, że są tak przydatne.

Dlatego warto mieć Sansevierię w mieszkaniu. Mało kto o tym wie.