w

Kuriozalna wpadka w TVP. Prowadzący ma braki wiedzy z podstawówki czy się przejęzyczył?

źródło: kadr z nagrania

Obecny poziom telewizji zwanej publiczną pozostawia wiele do życzenia, delikatnie mówiąc. Na podstawie tego co w ostatnich latach prezentują kanały TVP w swoich „programach informacyjnych” kiedyś będzie można z całą pewnością napisać wiele prac magisterskich czy nawet doktorskich. Szczególnie w zakresie tematów takich jak: manipulacja, propaganda, niskie standardy dziennikarstwa, brak moralności, etyka oraz konformizm. Każdy Polak, który potrafi samodzielnie pozyskiwać i weryfikować najróżniejsze informacje z pomocą internetu doskonale widzi, że TVP stała się narzędziem obecnej władzy do manipulowania odbiorcami na niespotykaną dotychczas skalę w dodatku z dotacją z pieniędzy podatników w wysokości 2 MILIARDÓW złotych rocznie do 2024 roku czyli otrzyma łącznie 10 miliardów złotych na swoją działalność.

Dlatego tym bardziej mając na uwadze skalę tego jak gigantyczne środki otrzymuje ta telewizja ( 2 miliardy rocznie to 5,5 miliona złotych dziennie!) bawią wszystkie wpadki, które ukazują brak profesjonalizmu i ośmieszają ich działania mimo tego, że z takimi pieniędzmi wszystko powinno być na najwyższym poziomie. Począwszy od realizacji merytorycznej, przez realizację wizualną, dźwiękową czy również przygotowanie prowadzących różne programy, którzy dostają za swoją pracę często niewyobrażalne sumy miesięcznie dla przeciętnego Polaka.

Wczoraj tj. 20 lipca 2021 roku prowadzący program Panorama Karol Gnat chciał się pożegnać z widzami w inteligentny sposób i jednocześnie zaprosić na kolejne wydanie programu następnego dnia, ale jednak się nie udało i dziś cały internet kpi z jego wpadki. Przynajmniej mamy taką nadzieję, że to wpadka a nie brak elementarnej wiedzy ze szkoły podstawowej, gdyż prowadzący powiedział: „Kiedy słońce ponownie okrąży Ziemię i zatrzyma się niemal w tym samym punkcie w telewizyjnej Dwójce usłyszą państwo znów dźwięk „Panoramy” ” Jak widać poziom tej wpadki jest kuriozalny, bo chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać, że to ziemia krąży wokół słońca a odkrył to nikt inny jak Mikołaj Kopernik, który jest naszą chlubą narodową. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Kojarzysz to masło w kostkach? Sprawdź to następnym razem przed zakupem.

Na dnie garnka widzisz takie kropki? Powinnaś/eś o tym wiedzieć.