w

Mała dziewczynka została porwana przez latawiec na festiwalu latawców!

Przypadkowy świadek nagrał zdarzenie.

Chyba każdy z nas, gdy byliśmy dziećmi zastanawiał się czy puszczając latawiec nie zostaniemy przez niego przypadkiem porwani, gdy nagle mocno zawieje wiatr. To jedna z tych irracjonalnych obaw, które pojawiają się w głowach dzieci często również w wyniki podsycania jej różnymi nieprawdopodobnymi sytuacjami, które pojawiają się w różnych bajkach.

Niestety jak się okazuje w każdym lęku z dzieciństwa może być ziarno prawdy. Dziś tj. 30 sierpnia 2020, 3-letnia dziewczynka uniosła się na wysokość ponad 10 metrów nad ziemię po tym, jak została zaplątana w ogon latawca na Międzynarodowym Festiwalu Latawców w Hsinchu (Tajwan). Część ogonowa dużego latawca przypadkowo owinęła się wokół ciała dziecka podczas silnego wiatru. Mała dziewczynka została uniesiona w powietrze przez latawiec, który gwałtownie wznosił się i opadał na porywistym wietrze, miotając dzieckiem.

Męka dziewczynki trwała ponad 30 sekund, aż w końcu latawiec opadł i ludzie na ziemi zdołali złapać przerażone dziecko. Na szczęście dziewczynka z tej sytuacji wyszła z niewielkimi skaleczeniami na szyi oraz kilkoma siniakami. Rząd miasta Hsinchu natychmiast zawiesił festiwal latawców i obiecał przeprowadzić przegląd zasad bezpieczeństwa. Całość zdarzenia nagrał przypadkowy świadek. ZOBACZ NAGRANIE: 

Napisane przez Pomyslodawcy

Twój telefon ładuje się w nocy, gdy śpisz? Miej tego świadomość!

Tak zbierzesz znacznie więcej naklejek na Fajniaki w Biedronce.