w

Masz dość upału? Tak szybko i skutecznie się ochłodzisz. Mało znany sposób a działa.

Chcesz się skutecznie schłodzić ale nie możesz pozwolić sobie na chłodny prysznic a inne metody nie przynoszą wymiernych rezultatów? Zapamiętaj ten sposób.

Ze względu na szerokość geograficzną naszego kraju nadmierne upały są niezwykle męczące dla większości Polaków. Niestety nie jesteśmy do nich przyzwyczajeni jak na przykład mieszkańcy krajów z południa naszego kontynentu wokół basenu Morza Śródziemnego z tzw. Strefy śródziemnomorskiej. Zatem jak możemy sobie poradzić, gdy upał zaczyna nam poważnie doskwierać?

O wiatrakach, piciu dużej ilości wody i innych standardowych działaniach wie doskonale każdy. Jest jednak pewna metoda, o której można powiedzieć przez lata zapomniano. Chcesz poczuć przyjemną ulgę w czasie upałów nie biorąc zimnego prysznica? Jest na to bardzo skuteczny sposób.

Nalej chłodnej/zimnej wody do dużej miski, i mocz w niej stopy (do wysokości kostek) przez 20-40 minut. Ta metoda pomaga stopniowo i bardzo delikatnie obniżyć temperaturę CAŁEGO ciała, dzięki intensywnemu przepływowi krwi przez stopy, która będzie stopniowo studzić pozostałe części naszego organizmu. Mówiąc krótko i obrazowo – stopy w tym przypadku będą chłodnicą. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych 🙂 

Napisane przez Pomyslodawcy

Zrób tak a zapewnisz sobie komfortowy sen podczas upałów!

Jeśli kasjerka nie ma jak wydać reszty w sklepie, pamiętaj o tym.