w

Nagranie wypadku na S3 gdzie „Janusz” zignorował znaki. Ku przestrodze!

Kilka dni temu tj. 29 sierpnia 2021 na drodze ekspresowej S3 w okolicach miejscowości Polkowice doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. Na szczęście zdarzenie tylko wyglądało tak strasznie i finalnie cztery osoby otrzymały pomoc na miejscu od ratowników medycznych – nikt nie zginął, ani nie trafił do szpitala.

Wczoraj tj. 30 sierpnia 2021 nagranie z tego zdarzenia trafiło do sieci dzięki udostępnieniu go przez kierowcę, który jechał z dwoma wideorejestratorami (jeden z tyłu, drugi z przodu pojazdu) i został wyprzedzony przez sprawcę na chwilę przed wypadkiem. Widzimy na nim pędzącego Mercedesa, który kompletnie ignoruje znaki informujące do nadchodzącym zwężeniu drogi oraz ograniczające prędkość na dalszym odcinku.

W pewnym momencie kierujący nim 77-letni mężczyzna widzi przed sobą barierki zwężające drogę, ale jest już zbyt późno na zatrzymanie i zamiast odbić na pas zieleni po lewej z pełnym impetem uderza w znacznie wolniej poruszający się samochód marki Audi po prawej stronie jezdni, który najeżdża poprzedzający go samochód i dachuje. Publikujemy to nagranie „ku przestrodze”, gdyż widać na nim jak na dłoni, że ignorowanie znaków może prowadzić do tragedii na drogach szybkiego ruchu i nie tylko oczywiście. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Kosmiczna wpadka TVP podczas transmisji z Sopotu – Wakacyjna trasa dwójki 2021

Bardzo wymowny i mocny spot akcji społecznej „Wolna Szkoła”.