w

Nagranie z ataku na karetkę pogotowia agresywnych antyszczepionkowców w Grodzisku Mazowieckim.

Jak wygląda obecnie sytuacja ze szczepieniami w Polsce chyba nikomu nie trzeba mówić. Widać bardzo wyraźny podział społeczeństwa na zwolenników oraz przeciwników, który szczególnie uwidacznia się we wszelkich mediach społecznościowych czy komentarzach pod najróżniejszymi publikacjami prasowymi w tym temacie. Co ciekawe w zasadzie nie widać ludzi, którzy nie mają w tym temacie żadnego zdania co oznacza, że jest to temat bardzo mocno polaryzujący społeczeństwo, który jednocześnie może być narzędziem politycznym w myśl zasady „dziel i rządź”.

My nikogo ani nie zamierzamy potępiać, ani oceniać, czy nakłaniać do jednej czy drugiej opcji. Uważamy, że każdy powinien mieć prawo wyboru w tej kwestii a rządzący powinni jedynie prowadzić akcje informacyjne, tak aby każdy podejmował tę decyzję w pełni świadomie w oparciu o fakty. Ktoś chce ryzykować, niech ryzykuje, ktoś chce się zabezpieczyć, niech się zabezpiecza. Tylko tyle i aż tyle. Niestety…

…liczne ruchy antyszczepionkowe, które istniały już wcześniej niż przed wybuchem obecnej pandemii napędzają bardzo mocno strachem i różnymi teoriami spiskowymi setki tysięcy ludzi w Polsce do zachowań, które z „prawem wyboru” nie mają niczego wspólnego, a wręcz wywołują u ludzi ogromną i niczym nieuzasadnioną agresję. Wczoraj tj. 25 lipca 2021 w Grodzisku Mazowieckim miało miejsce właśnie uzewnętrznienie ludzi napędzanych bzdurami publikowanymi w internecie przez antyszczepionkowców. Zaatakowano najpierw punkt szczepień w tej miejscowości a następnie zaatakowano załogę karetki i uszkodzono ambulans. Nagranie z zajścia pojawiło się już w sieci. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Skutki uboczne późnego chodzenia spać w weekendy. Warto wiedzieć.

Sposób na kabinę prysznicową bez zacieków/osadów od wody. Jedyny skuteczny.