w

Nagranie wypadku z Olsztyna oraz apel bliskiej osoby jednej z ofiar.

Kilka dni temu tj. 11 listopada 2021 około godziny 19 w Olsztynie na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Rybaków doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły dwie osoby. Kierowca samochodu, który uderzył z ogromną prędkością w drugi pojazd, zbiegł z miejsca zdarzenia i zgłosił się do szpitala, z którego po wyjściu po ponad 24 godzinach od wypadku dopiero został zatrzymany przez policję. Dziś tj. 14 listopada 2021 na portalu Wykop.pl (link) pojawił się apel bliskiej osoby jednej z ofiar tego wypadku o niniejszej treści – cytujemy:

Cześć wszystkim, jestem na tym portalu od jakiegoś czasu i szkoda że mój pierwszy post będzie tak wyglądał. Ale człowiek w akcie desperacji, poczucia bezsilności robi co może. Jestem jednym z bliskich osób które zginęły w tym wypadku https://gazetaolsztynska.pl/78…

Proszę was o pomoc w nagłośnieniu, gdyż spływają do nas pierwsze wiadomości, o tym że cała winę. Chcą zrzucić na zmarłą dziewczynę, która kierowała tym pojazdem. Człowiek który ich zabił, prawdopodobnie był byłym strażakiem i dobrze wiedział co robi. Po wypadku nie dość że nie udzielił pomocy, to jeszcze uciekł do lasu żeby wytrzeźwieć. Wiadomo że będzie mówił że był w szoku a dochodzą nas słuchu że siedział w lesie i jego bliscy donosili mu na miejsce ubrania . Policja oczywiście jak to typowa policja silna wobec słabych. Facet był pijany, jechał prawie 180km/h w terenie zabudowanym. Nie udzielił pomocy. Uciekł z miejsca wypadku. Zgłosił się po 26h. I całą winę chcą zrzucić na zmarłą dziewczynę.

Boję się że ta sprawa skończy się typowo i niesprawiedliwe, ale zrobię wszystko żeby było inaczej. Bardzo proszę was jeśli możecie to nagłaśniajcie sprawę. Może chociaż raz w tym kraju będzie sprawiedliwy wyrok. Video z wypadku. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Z soboty na niedzielę idziesz spać długo po północy? Oto dlaczego!