w

„Nie Okłamuj Ratowników”. Dzieci Ratowników nagrały piosenkę/apel aby chronić swoich rodziców!

Źródło: Kadr z nagrania.

Wszyscy doskonale wiemy jaką mamy obecnie sytuacje związaną z epidemią. Chyba nikt nie ma złudzeń, że najgorsze jeszcze przed nami. Dlatego tak bardzo jest nam potrzebna sprawna służba medyczna, która już na tym początkowym etapie zostaje zdziesiątkowana przez nieodpowiedzialność wielu pacjentów, którzy zatajają czy może mówiąc wprost okłamują ratowników/lekarzy na temat swojego stanu zdrowia oraz potencjalnej możliwości bycia nosicielem choroby.

Przez to dziesiątki, setki czy nawet tysiące ratowników, lekarzy, policjantów czy strażaków (oni wszyscy są ratownikami!) mogących nieść pomoc tysiącom innych osób w tym trudnym czasie, muszą zostać wyłączone z działań (na dwa tygodnie!) albo co gorsze będą chorzy co już jak każdy powinien wiedzieć może się źle zakończyć w każdym wieku! 

Ci ludzie też mają swoje domy, rodziny i dzieci, które na nich czekają! Nie pozwólmy aby nieodpowiedzialność innych pozbawiła dzieci rodziców, którzy wykonują zawody tak ważne dla całego społeczeństwa!

Dlatego właśnie powstał utwór (będący właściwie apelem), który za chwilę będziecie mieli okazję posłuchać pt. „NIE OKŁAMUJ RATOWNIKÓW”. Jest to cover utworu Kamila Bednarka pt. „List”. Zrealizowany został całkowicie „Pro bono”.

Piosenkę śpiewa 10-letnia Elena, której anielski głos wręcz wbija w fotel. Do tego tekst utworu tak mocno nas poruszył, że przez całe 3 minuty nagrania po prostu siedzieliśmy ze łzami w oczach. Całość robi piorunujące wrażenie. Na nagraniu możecie zobaczyć prawdziwych ratowników i ich dzieci. Tu nie ma aktorów! Przekaż dalej – to ważne! ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Wyznanie „od serca” kasjerki z Biedronki: „Nie jesteśmy bohaterami pragnącymi ocalić ludzkość!!”

Parodia zachowań „Madek” w obliczu epidemii jako cover utworu Dody „Dżaga”.