w

Cudowne zaręczyny w kinie z pomocą specjalnie przygotowanej bajki Disney’a.

Zaręczyny dla każdej pary to jeden z tych niezwykle emocjonujących dni, które zapamiętuje się mimowolnie do końca swoich dni. W przypadku zaręczyn z tego nagrania nie mam żadnych wątpliwości, że będzie dokładnie tak samo.

Mężczyzna widoczny na nagraniu postanowił oświadczyć się swojej partnerce w kinie. Jednak nie „byle jak” ale z pomocą specjalnie spreparowanej bajki Disney’a, gdzie księżniczka z oryginalnej bajki jest bardzo podobna do jego wybranki serca. W pewnym momencie również książę widoczny na oryginalnej bajce zmienia się w animowaną postać tego mężczyzny i wtedy widać na twarzy jego wybranki narastające zaskoczenie :)) Zresztą zobaczcie sami:

Jak się później okazało na sali kinowej zgromadzone były również najbliższe osoby narzeczonych, jednak dziewczyna wchodząc do sali nie widziała ich, gdyż było już ciemno. Cały pomysł osobiście uważam za fantastyczny i wzruszający oraz udowadniający, że nie każdy mężczyzna nie jest kreatywny i romantyczny. Podoba Ci się ten pomysł? 🙂 Pokaż swoim bliskim lub/i znajomym.

Jednak jak się okazuje opinie na temat publicznych zaręczyn są bardzo podzielone, niektórzy ludzie bardzo podziwiają takich „śmiałków”, inni natomiast potępiają, gdyż uważają, że takie publiczne oświadczyny wymuszają jedyną właściwą odpowiedź pod wpływem presji otoczenia. A ty jakie masz zdanie na ten temat?

Napisane przez Pomyslodawcy

Znasz te bagietki czosnkowe do opiekania? Poznaj nowy sposób ich przygotowania, to HIT internetu.

Tak KAŻDY może przypilnować poprawności liczenia głosów w komisjach.