w

Nietypowe, ale skuteczne śniadanie na kaca. Postawi Cię szybko na nogi.

Stare powiedzenie mówi „Kac morderca nie ma serca” i każdy kto chociaż raz doświadczył potężnego kaca następnego dnia po zakrapianej imprezie z pewnością zgodzi się z tym przysłowiem. Jeśli jednak już masz kaca to możesz spróbować zniwelować jego efekty poprzez zjedzenie/wypicie odpowiednich produktów.

Banan – jest doskonałym źródłem potasu, który reguluje gospodarkę wodną, kontroluje ciśnienie krwi oraz pracę nerek. Dodatkowo dostarczy Ci proste źródło energii w postaci naturalnych, łatwo przyswajalnych cukrów, które dadzą Ci dobrego „kopa” na rozruch.

Duża szklanka wody mineralnej – pij ją jak tylko poczujesz potrzebę dzięki temu szybko przywrócisz prawidłowy stopień nawodnienia organizmu.

Solone krakersy – sól pomoże dodatkowo zatrzymać wodę w organizmie. Zaś same krakersy dadzą Ci kolejne źródło energii w postaci sporej ilości węglowodanów.

Tabletka z kompleksem witamin – w ten sposób szybko uzupełnisz wszystkie witaminy i składniki mineralne, które wypłukał alkohol z Twojego organizmu.

Dzięki takiemu nietypowemu śniadaniu, kac przestanie Cię męczyć już po ok. 2 godzinach! Spróbuj a się przekonasz! Może masz jakiś swój sprawdzony sposób na kaca? 🙂 

Napisane przez Pomyslodawcy

Musisz to wiedzieć jeśli obcinasz paznokcie takimi cążkami.

HIT! Tusk składa „życzenia” rządzącym, Morawiecki odpowiada. Komedia!