w

Nowy pomysł Lidla, który znacząco ułatwi zakupy klientom w ich sklepach.

Jeszcze kilka miesięcy temu, gdyby ktokolwiek z nas usłyszał, że będzie musiał na co dzień chodzić w masce na twarzy oraz przed wejściem do sklepu będzie również obowiązkowo musiał dezynfekować dłonie i zakładać rękawiczki z całą pewnością popukaliby się w czoło, sądząc, że osoba, która mówi takie rzeczy zwariowała.

Jednak jak się okazuje zgodnie ze starym powiedzeniem, życie pisze najbardziej zdumiewające scenariusze i potrafi zaskoczyć nawet fanów science-fiction. Tak więc jak wiecie żyjemy właśnie obecnie w takiej rzeczywistości, gdy przed wejściem do sklepu musimy dezynfekować swoje dłonie i jak zapewne już zdążyliście się przekonać nie jeden raz bywa to dość „upierdliwą” czynnością – mówiąc kolokwialnie, która potrafi tworzyć „kolejki” przed wejściem.

Prawdopodobnie zauważyli to również zarządzający siecią sklepów Lidl czego efektem jest wprowadzenie bardzo wygodnego dla klientów rozwiązania do dezynfekcji rąk, które nie dość, że jest bardzo szybkie to również dodatkowo higieniczne a mianowicie wprowadzili bezdotykowe dystrybutory płynu dezynfekującego (zdjęcie poniżej). Wystarczy, że podłożysz dłoń pod czujnik i natychmiast otrzymujesz odpowiednią ilość środka dezynfekującego. Czy to rozwiązanie pojawiło się już w Twoim sklepie? Uważasz, że to dobry pomysł i inne sieci również powinny go wprowadzić? ZOBACZ:

Napisane przez Pomyslodawcy

Zastanawiasz się dlaczego kasjerki/kasjerzy nie chorują? Oto odpowiedź.

Używasz takich tacek do grillowania potraw? Oto ich prawdziwe przeznaczenie.