w

Nowy sposób na to aby ludzie siedzieli w swoich domach? Nagranie z Koszalina.

Jak zapewne już wiecie, dziś tj. ( 20 marca 2020 ) na konferencji prasowej ogłoszono już oficjalnie w Polsce „Stan Epidemii” a zatem przechodzimy na kolejny etap walki z zarazą i musimy być jeszcze bardziej zdyscyplinowani, co już wiele osób pokazało w ciągu ostatniego tygodnia. Niestety jak zapewne sami wiecie z własnych obserwacji prosty przekaz aby siedzieć w domu i nie wychodzić z niego bez potrzeby wciąż przerasta możliwości zrozumienia powagi sytuacji nadal bardzo dużej grupy ludzi.

Dosłownie kilka godzin temu w sieci pojawiło się nagranie z Koszalina, gdzie Straż Miejsca jeździ po osiedlach i przez megafony podaje komunikaty przypominające o tym, aby siedzieć w domach. Pierwsze opinie internautów komentujących je są zaskakująco pozytywne i w znacznej większości pojawiają się głosy, że powinno być tak w całym kraju.

Z tego co udało nam się ustalić jest to lokalna akcja zadysponowana przez Władze Koszalina, jednak może inne miasta pójdą za ich przykładem? Uważasz, że to dobry pomysł? My tak, dlatego postanowiliśmy je opublikować aby zobaczyło je jak najwięcej ludzi a może podobne akcje będą w innych miastach. Może dzięki temu do „paru” osób dotrze, że żarty się skończyły a obecna sytuacja wymaga powagi i rozwagi. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Czujesz się w domu jak w więzieniu? Zobacz co możesz zrobić przy odrobinie wyobraźni.

„Wirus w Zakopanem” genialna parodia piosenki Sławomira „Miłość w Zakopanem”.