w

„Nożownik” w Warszawie jednak był ofiarą i się bronił przed napastnikami?! Komentarz świadka.

Kilka dni temu donosiliśmy o ataku nożownika w jednym z największych centrów handlowych w Warszawie tj. CH Arkadia. Doszło tam to bardzo groźnej bójki między dwoma mężczyznami. W pewnym momencie jeden z nich sięgnął po nóż i zaczął atakować przeciwnika oraz osoby, które chwilę wcześniej próbowały go powstrzymać. Opublikowaliśmy również nagranie z tego zajścia, które pojawiło się następnego dnia w sieci.

Jak się okazuje sprawa może mieć zupełnie inny wymiar niż wszystkim się dotychczas wydawało po obejrzeniu nagrania, które rozpoczyna się już w trakcie trwającej bójki. Pod nagraniem na portalu YouTube odezwał się rzekomy świadek całości zdarzenia i jego wersja wydarzeń znacząco zmienia społeczny odbiór całości nagrania, które pojawiło się w sieci. Otóż wedle jego słów domniemany napastnik (nożownik) był ofiarą, która w rzeczywistości broniła się przed agresorami. Oto dokładny cytat wpisu domniemanego świadka:

Ten w białym przyduszał swoją dziewczynę. Przez dobre kilkanaście metrów. Gdy chciała się uwolnić przy schodach brutalnie ja szarpnął. Wtedy ten w szarym stanął w jej obronie, popchnął go i powiedział co jej robisz?! Wtedy ten w białym wpadł w szał, wrócił do galerii z krzykiem razem z tym wielkim w czarnej koszulce i zaczęli atakować tego w szarym t-shircie. On po prostu się bronił, tych dwóch rzucało czym popadnie w tego w szarym. Stad te rozbite doniczki. Kopało go w pewnym momencie w 3 na ziemi, dlatego ten z leroy zabrał mu ten słup, bo to ten w czarnym i białym byli napastnikami. Ten w szarym był duszony na ziemi i wtedy wyciągnął coś, nie wiem dokładnie co i drasnal jednego w nogę a drugiego w dupę. Ludzie te filmiki pokazują tylko koniec sytuacji. Ci dwaj się trochę przeliczyli to oni atakowali pierwsi, najpierw kobietę, później chłopaka który chciał ja obronić a robicie z niego napastnika nie znając sytuacji. Był duszony kolanem na ziemi. Gdyby chciał mu coś zrobić to nie miałby draśnięcia a policja potwierdziła ze rana powierzchowna. Opanujcie się.Jeśli ten opis zdarzeń…

…się potwierdzi to rzeczywiście sprawa może wyglądać zupełnie inaczej niż wszyscy dotychczas sądzili. Poniżej publikujemy ponownie nagranie ze zdarzenia, które możesz obejrzeć po przeczytaniu komentarza rzekomego świadka i ocenić czy taka wersja wydarzeń jest prawdopodobna. Naszym zdaniem to możliwe, ale ostatecznie wszystko będzie jasne, gdy mężczyznę w szarej koszulce zatrzyma policja i pojawi się jakieś oświadczenie w tej sprawie. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Jeśli widzisz, że ktoś tonie i chcesz pomóc – pamiętaj o tych zasadach bezpieczeństwa.

Kojarzysz to masło w kostkach? Sprawdź to następnym razem przed zakupem.