w

OLX zaczyna walkę z oszustami! Demaskuje ich praktyki nową serią zabawnych filmików.

Źródło: Kadr z nagrania na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=xSySiEX4oRQ

Z pewnością pamiętasz kampanię portalu ogłoszeniowego OLX pod tytułem przewodnim „Bądź sobą. Chyba, że jesteś chamem…”. z udziałem Janusza Chabiora. Składała się ona z serii zabawnych nagrań, na których w sposób satyryczny pokazano pewne „patologiczne” zachowania, które pojawiają się w kontaktach międzyludzkich podczas przeprowadzania transakcji na tym portalu ogłoszeniowym. Kampania była niesamowicie trafna i zrobiła furorę w sieci, gdyż wiele osób przedstawione na niej sceny znało wręcz „z autopsji”.

Jeśli podobała Ci się tamta kampania to z pewnością ucieszysz się, że dziś tj. 11 lutego 2020 roku, portal OLX wystartował z jej kolejną częścią a dodatkowo teraz udział w spotach oprócz Janusza Chabiora będzie brać również Jan Frycz! Termin startu kampanii jak się okazuje nie jest przypadkowy, gdyż 11 lutego obchodzimy „Dzień Bezpiecznego Internetu”.

Dlatego tym razem pod tytułem przewodnim „W internecie nie bądź głupi” portal OLX w swojej kampanii będzie odważnie i z humorem demaskować praktyki najróżniejszych oszustów żerujących na naiwności ludzi (co ważne niezależnie od ich statusu społecznego!) szukających przedmiotów na ich platformie. Jeśli ta kampania odbije się takim echem w internecie jak poprzednia to życie oszustów stanie się trudniejsze. Za co szczerze trzymamy kciuki. Dlatego zachęcamy do propagowania wśród bliskich i znajomych 🙂 Zobacz pierwszy spot najnowszej kampanii:

Napisane przez Pomyslodawcy

Słyszałaś/eś o tym aby w trakcie „Jelitówki” pić Colę? Zastanawiasz się czy to prawda? Oto wyjaśnienie.

Tak z pomocą zwykłego wacika zrobisz dziecku pianę do zabawy w kąpieli i oszczędzisz wodę oraz płyn.