w

„Ona by tak chciała bym był ZDROWY”. Dzieci z onkologii nagrały własną wersję hitu Ronnie Ferrari.

źródło: Nagranie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=8TKdWo9bvAU

Widzieliśmy już dziesiątki najróżniejszych przeróbek hitu „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari jednak dziś tj. 6 lutego 2020 roku zobaczyliśmy PIERWSZĄ, która tak mocno i tak kolosalnie nas poruszyła, dotknęła wręcz do głębi i sprawiła, że w ciągu tych dosłownie 3 minut stanęły nam szklanki w oczach ( mówiąc wprost po prostu ryczeliśmy!) i mogliśmy sobie przypomnieć jak dużo mamy szczęścia bo jesteśmy po prostu zdrowi – „MASZ ZDROWIE, MASZ WSZYSTKO!”. Myślę, że każdy z Was po obejrzeniu tego ABSOLUTNIE NIESAMOWITEGO coveru tej popularnej piosenki doświadczy tego stanu.

Cytując opis pod nagraniem: „Przed Wami wyjątkowy cover – scenariusz do niego napisało życie, a dokładniej choroba, która dotknęła Mateusza Rejowskiego. Chłoniak Hodgkina opanował organizm Mateusza nagle przewracając świat do góry nogami. Mateusz się nie poddał i co najbardziej wyjątkowe postanowił nagrać utwór, który będzie trzymał na duchu i dodawał wiary dzieciakom zmagającym się z nowotworami.”

Aktualizacja (g. 1:37, 7 luty 2020):  UWAGA!!! Właśnie dowiedzieliśmy się, że Mateusz (autor tego niesamowitego coveru!) potrzebuje wsparcia w tej nierównej walce! Poniżej znajdziecie link do oficjalnej zbiórki na jego leczenie w serwisie Pomagam!

>>> https://pomagam.pl/strzel-piataka  <<<

Mateuszu jeśli to czytasz to wiedz, że JESTEŚ NIESAMOWITYM MŁODYM CZŁOWIEKIEM I TRZYMAMY ZA CIEBIE I INNE DZIECIAKI Z ODDZIAŁÓW ONKOLOGICZNYCH MOCNO KCIUKI!!! Twój utwór może stać się niesamowitym impulsem dla milionów ludzi i tego Ci z całego serca życzymy! Z miałkiej popularnej piosenki stworzyć taki przekaz to mistrzostwo. Liczymy, że telewizje natychmiast podchwycą Twój cover i będzie to początek wspaniałej akcji. PS. Gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego niezwykłego nagrania. Redakcja Pomysłodawcy.pl

Napisane przez Pomyslodawcy

Kroisz pomidora na plasterki aby położyć go np. na kanapkach? To jedyny poprawny sposób.

Kasjer w sklepie mówi Ci „Dzień dobry” rozpoczynając skanowanie Twoich zakupów? Miej tego świadomość.