w

Otwarcie Castoramy we Włocławku. „Chytra Baba z Radomia” to już przeszłość. „Sępy z Włocławka” ją przebiły.

Generalnie nie piszemy o tego typu tematach w naszym serwisie, jednak po zobaczeniu tego, co Wy za chwilę zobaczycie stwierdziliśmy, że trzeba to pokazać i potępiać takie działania. Myśleliście, że widzieliście już wszystko w kwestii pazerności ludzi na różnego rodzaju promocjach?

Sądziliście, że „Chytrej Baby z Radomia” już nic nie przebije i zostanie ona legendą ludzkiej chciwości, pazerności i braku kultury? Nic bardziej mylnego! Dziś ( 26.02.2020 ) we Włocławku otwarto pierwszy sklep Castorama.

Zapowiadano, że będzie wiele atrakcyjnych promocji na farby, myjki ciśnieniowe, drabiny i wiele innych akcesoriów czy materiałów budowlanych. Włocławianie przybyli pod nowy market tłumnie i już od świtu pod drzwiami stała długa kolejka ludzi.

Jednak tego co po chwili od otwarcia zaczęło się dziać chyba nikt się nie spodziewał. Największym „hitem” otwarcia były firmowe, plastikowe wiaderka Castoramy, które klienci mogli otrzymać zupełnie za darmo tuż przy wejściu do marketu bez potrzeby robienia zakupów.

No i się zaczęło. Słowa „za darmo” odebrały chyba rozum i godność człowieka wielu osobom, które zaczęły wynosić po kilkanaście/kilkadziesiąt wiader naraz – nawet nie wchodząc po inne zakupy. Zresztą zobaczcie sami „Sępy z Włocławka” w akcji, gdyż komuś udało się uwiecznić ten moment na nagraniu:

Napisane przez Pomyslodawcy

Dziki grają w piłkę na boisku Stomilu Olsztyn. Nagranie z głosem Krystyny Czubówny podbija sieć.

Nie chodzisz w niedzielę do kościoła? Żyjesz bez Ślubu? Nie zostaniesz Chrzestnym.