w

Pamiętasz tę grę o skokach narciarskich? Ta wiadomość z pewnością Cię ucieszy.

Chyba każdy obecny trzydziesto-czterdziestolatek doskonale zna grę Deluxe Ski Jump, która pod koniec lat 90 oraz na początku XXI wieku cieszyła się w Polsce ogromną popularnością. Wszystko to za sprawą ówczesnych niesamowitych, sportowych osiągnięć w skokach narciarskich Adama Małysza, który deklasował swoich konkurentów na skoczniach całego świata. Wtedy to w naszym kraju właśnie zapanowała tak zwana „Małyszomania” i w ten trend właśnie wpisała się wspomniana gra.

Co ciekawe gra Deluxe Ski Jump została stworzona przez fińskiego programistę Jussi Koskela, a jej wszechobecność w tamtych czasach była związana z tym, że działała płynnie nawet na najsłabszych komputerach stacjonarnych oraz wiernie odwzorowywała fizykę lotu skoczka narciarskiego. Polacy poznali tę grę między innymi za sprawą czasopisma komputerowego CD-Action. Organizowano nawet turnieje Deluxe Ski Jump a w większości polskich domów gdzie był komputer całe rodziny grały w ten tytuł z wypiekami na twarzach bijąc kolejne rekordy.

Jeśli Ty również pamiętasz tę grę oraz rodzinną rywalizację i masz sentyment do tego tytułu to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Oryginalna wersja gry Deluxe Ski Jump właśnie pojawiła się w darmowej wersji do pobrania na każdy telefon z androidem! LINK Teraz możecie powrócić do rywalizacji jak za dawnych lat! Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych 🙂 Miłej rozgrywki! 

Napisane przez Pomyslodawcy

Niespodziewana prośba Prezydenta Dudy na Twitterze. Internauci zaskoczeni nie kryją oburzenia.

Skrobiesz rano zamarznięte szyby w samochodzie? Nie rób tego, to błąd.