w

Pijesz rano kawę mlekiem i żyjesz w pośpiechu? To trik idealny dla Ciebie.

Kawa to jedna z tych rzeczy, bez których wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić normalnego funkcjonowania w ciągu tygodnia roboczego. Poranne spożycie jej bardzo często jest tak oczywistą czynnością jak umycie zębów, czy poranny makijaż w przypadku kobiet.

Jak doskonale wiemy, tempo dzisiejszego życia jest tak zawrotne, że nawet kawę czasem trzeba spożyć w biegu i z tego powodu też czasem możemy po prostu nie mieć realnie czasu aby ją spokojnie spożyć, gdyż nie możemy czekać, aż przestygnie. Oczywiście dolanie zimnego mleka odrobinę ją ostudza, jednak nie zawsze na tyle aby można było ją „duszkiem” wypić.

Jest jednak na to banalny sposób, który możesz spokojnie natychmiast wprowadzić „w życie” – otóż mleko można BEZPIECZNIE zamrażać! Wlej po prostu mleko do foremek na lód, włóż do zamrażarki i zrób z niego kostki. Teraz zaraz po zaparzeniu kawy wrzuć jedną lub dwie kostki do filiżanki a już po chwili kawa będzie mieć idealną temperaturę do spożycia. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych 🙂

Napisane przez Pomyslodawcy

Twój czajnik elektryczny szumi podczas gotowania wody? Oto dlaczego.

Apel zwykłego obywatela w sprawie bzdurności obostrzeń: „To nielogiczne!”