w

Polujesz na przeceny ubrań dla dzieci? Ten trik działa w SMYKu.

Jednym z najpopularniejszych w Polsce sklepów sieciowych z zabawkami oraz odzieżą dla dzieci jest dobrze wszystkim znany SMYK, w którym regularnie można również kupić wiele ubrań dla dzieciaków w naprawdę atrakcyjnych przecenach sezonowych czy też promocyjnych.

Jeśli część garderoby Twojego dziecka pochodzi ze sklepów tej sieci to może Ci się przydać ten sprytny trik (a właściwie triki), które pozwolą Ci kupić wybrane ubrania w najlepszych możliwych cenach. Możesz używać tej wiedzy między kolejnymi okresami wyprzedażowymi lub w trakcie ich trwania – zależy jaką przyjmiesz strategię zakupową 🙂

Pierwsza sprawa to warto wiedzieć, że przeceny sezonowe w sklepach tej sieci są stopniowe tzn. najpierw wchodzi przecena 20-30%, następnie po 1-2 tygodniach, przecena 50% a finalnie po kolejnym tygodniu nawet do 70%.

Zatem cena tej samej rzeczy spada co raz bardziej. Dodatkowo przeceny ubrań w sklepie stacjonarnym są najczęściej tożsame z przecenami w tym samym czasie w sklepie internetowych tej sieci.

Dlatego zapamiętaj:

Jeśli aktualnie nie ma promocji/przeceny na dane ubranie (zaś według Ciebie jest obecnie zbyt drogie), które Ci się podoba (i nie jest potrzebne na już!) a jesteś w sklepie stacjonarnym ze swoim dzieckiem to możesz przymierzyć dane ubranie, jeśli rozmiar pasuje to zrób zdjęcie metki cenowej. Po co? O tym poniżej. 🙂

Nad każdym kodem kreskowym (a właściwie bezpośrednio nad oznaczeniem rozmiaru) w tej sieci sklepów znajduje się ciąg znaków ( na przykładzie powyżej jest to: COG1926134 ) , który gdy wpiszesz w wyszukiwarkę na stronie internetowej SMYK.com natychmiast znajdziesz ten produkt w aktualnej cenie będącej w większości przypadków również aktualną ceną w sklepach stacjonarnych.

W ten sposób możesz monitorować cenę danego produktu, który uznałaś za zbyt drogi – jeśli pojawi się przecena na ten produkt to również na stronie natychmiast to zobaczysz i wtedy możesz kupić takie wyczekane ubranie na stronie lub w sklepie stacjonarnym. To szczególnie przydatne, gdy wiesz, że zbliżają się sezonowe przeceny – wtedy możesz wyczekać przeceny nawet wielkości 50-60%!

To bardzo przydatne również, gdy są wyprzedaże a w sklepie stacjonarnym NIE MA już rozmiaru dla Twojego dziecka – to możesz dokonać zakupu przez stronę, bo tam jeszcze może być dany rozmiar w dodatku z darmową wysyłką do dowolnego sklepu SMYK. Uważasz, że warto o tym wiedzieć? Uświadom swoich bliskich lub/i znajomych 🙂

Napisane przez Pomyslodawcy

Budzisz się w nocy na siku? Idąc do toalety zamknij jedno oko a będzie Ci łatwiej ponownie zasnąć.

Masz dylemat ile „wypada” dać w kopercie na Weselu? Tyle minimalnie powinno się włożyć.