w

Przepiękny Studniówkowy Walc polskich maturzystów z Białej Podlaskiej.

źródło grafiki: https://www.youtube.com/watch?v=asK5NcUCeqc - nagranie YouTube

Studniówka to jeden z tak zwanych „kamieni milowych” w życiu każdego młodego człowieka. To ten moment, gdy zaczynamy sobie uświadamiać, że okres bycia beztroskim nastolatkiem właśnie dobiega powoli końca. Do tego dochodzi ogrom przygotowań i nauki do zbliżającego się wielkimi krokami egzaminu maturalnego.

Gdzie w tym wszystkim znaleźć czas na wyczerpujące przygotowania do tańca na balu maturalnym? Często uczniowie mają problem czy może brak chęci do nauczenia się tradycyjnego Poloneza. Jednak w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Uczniowie nie dość, że odtańczyli taniec wymagany tradycją, to jeszcze przygotowali wspaniały pokaz Walca. ZOBACZ NAGRANIE OD 3 MINUTY 19 SEKUNDY:

Ten niesamowity i niezwykle efektowny taniec na studniówce 2020 zaprezentowali maturzyści z IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej. Brawa należą się tym młodym ludziom za chęci i włożony wysiłek w dopracowanie tego występu, tym bardziej, że nie są zawodowymi tancerzami a całość wygląda bardzo profesjonalnie. Znakomity pomysł i wykonanie. Uważasz, że warto to zobaczyć? Pokaż to swoim bliskich lub/i znajomym 🙂

Napisane przez Pomyslodawcy

Cudowne zaręczyny w kinie z pomocą specjalnie przygotowanej bajki Disney’a.

Budzisz się w nocy na siku? Idąc do toalety zamknij jedno oko a będzie Ci łatwiej ponownie zasnąć.