w

Przydatne niestandardowe wykorzystanie makaronu spaghetti, które nie tylko uratuje Twoją domówkę ale jest też ekologiczne.

Chyba każdy z nas doświadczył chociaż raz w swoim życiu sytuacji, gdy potrzebował przygotować jakiś szybki poczęstunek na tak zwaną ostatnią chwilę. W takich sytuacjach czas nie jest naszym sprzymierzeńcem a zatem każde „potknięcie” może nam zrujnować zaplanowaną przekąskę.

Osobiście doświadczyłam takiej sytuacji nie jeden raz, zaś ostatnim razem podczas szykowania koreczków jako dodatkowej przekąski właśnie w ostatnim momencie zorientowałam się, że nie mam potrzebnych wykałaczek. Na szczęście makaron spaghetti świetnie sprawdza się jako ekologiczny zamiennik zwykłych wykałaczek, gdyż możesz go prostu zjeść wraz z pozostałymi składnikami.

Musisz tylko pamiętać, że im grubsze nitki makaronu tym lepiej bo będą trwalsze gdy używasz „mokrych” produktów do koreczków, gdyż makaron zacznie chłonąć z nich wilgoć i cienkie nitki już po godzinie zaczną się „urywać” podczas podnoszenia koreczka.

Napisane przez Pomyslodawcy

Chleb moczony w jajku a następnie smażony. Znasz? Mało kto zdaje sobie sprawę z tego.

Jeżeli Twoja zmywarka nie domywa naczyń powinnaś/powinieneś to zweryfikować.