w

Rewelacyjna przeróbka „Ona by tak chciała” dla WOŚP ❤️❤️❤️

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WklAvcR8gYs | nagranie na Youtube

Utwór Ronniego Ferrari pod tytyłem „Ona by tak chciała…” jest niewątpliwym hitem 2019 roku. Piosenka, którą autor napisał dla żartu rozgrzała do czerwoności polski internet a następnie przebojem wkroczyła do rozgłośni radiowych, zaś sam autor zagrał ogromną ilość koncertów z koncertem sylwestrowym w Polsacie włącznie.

Nic więc dziwnego, że piosenka doczekała się dużej ilości coverów czy też różnych przeróbek. Jedną z nich nagrał Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Jędrzejowa i trzeba przyznać, że wyszło im to rewelacyjnie 😀 Nagranie ma zmotywować ludzi do udziału w tegorocznym finale WOŚP ❤️ Zobacz:

Zgodnie z informacjami opublikowanymi pod nagraniem autorem pomysłu jest koordynator i dyrygent Jędrzejowskiego sztabu Pan Tomasz Puchrowicz. Autorem słów przeróbki jest Magdalena Belicka. Za montaż dźwiękowy odpowiedzialny był Wojciech Belicki. Zdjęcia i montaż jak się domyślamy charytatywnie wykonała firma – Makemovie Michał Gładysz. Wszystkim zaangażowanym osobom w ten projekt należą się ogromne brawa!

Napisane przez Pomyslodawcy

Tak poprawisz przyczepność swojego samochodu, gdy na drogach będzie śnieg. Mało kto o tym wie.

Cudowne zaręczyny w kinie z pomocą specjalnie przygotowanej bajki Disney’a.