w

Rolnik prostymi słowami ZAORAŁ dziennikarkę TVP i rząd! Tego nie pokażą w TVP.

Nasz serwis nie zajmuje się polityką na co dzień, ale czasem uznajemy, że jakieś fakty z naszego kraju warto pokazać szerszej publiczności, tym bardziej, gdy prawdopodobnie widzowie telewizji nazywanej szumnie publiczną z dużą dozą pewności nie będą mieli okazji tego zobaczyć nigdzie indziej niż w internecie. Dziś tj. 4 sierpnia 2021 rolnicy z Agrounii (czyli ogólnopolskiego ruchu rolników) w ramach protestu zablokowali drogę krajową nr 12 w Rękoraju (powiat piotrkowski).

Celem protestu jest wymuszenie na Premierze Mateuszu Morawieckim spotkania z protestującymi rolnikami, którzy są oburzeni między innymi ogromnymi podwyżkami dla polityków, które przyznał im Prezydent Duda podpisując stosowne rozporządzenie na koniec lipca 2021, a także tym jak prawda o polskiej wsi jest zakłamywana przez media. Jednak ich głównym problemem obecnie są ceny świń, które spadają między innymi przez niewłaściwą walkę z ASF. Na miejscu protestu znalazła się również dziennikarka telewizji TVP, która postanowiła przeprowadzić wywiad z liderem Agrounii Michałem Kołodziejczakiem jednak z całą pewnością nie spodziewała się takiej odpowiedzi.

Pan Michał rzeczowo i w bardzo prostych słowach wytłumaczył Pani dlaczego rolnicy są oburzeni sytuacją w kraju. Właśnie ze względu na prostotę przekazu widzowie TVP prawdopodobnie nigdy nie zobaczą całości jego wypowiedzi na antenie stacji. Szczególnie przez to jak Pan Michał uwypuklił różnicę między 2 MILIARDAMI CO ROKU dla TVP a 200 milionami pomocy dla rolników w całej Polsce, którzy są jednym z filarów polskiej gospodarki. Dlatego przekazujemy to nagranie dalej, aby dotarło do jak największej liczby Polaków, w tym również widzów TVP. ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Babsztyl wyrzucił koty w torbie do rzeki. Na ratunek rzuciła się młoda matka!

Tak bezpiecznie sprawdzisz szczelność instalacji zasilanej butlą z gazem.