w

Sądzisz, że Cię poniosło z wielkością zapasów? Obejrzyj to nagranie to stwierdzisz, że jednak NIE.

Pierwsza fala robienia zapasów przez Polaków jest już chyba za nami, a przynajmniej taką mamy nadzieję. Oczywiście w robieniu zapasów nie ma niczego złego i przecież w wielu krajach normalną sprawą jest posiadanie w kuchni tak zwanych spiżarni, w których posiada się po prostu większe ilości najczęściej używanych produktów w swoim domu aby co chwilę ich nie dokupować.

Jednak to co widzieliśmy w ostatnich dniach w Polsce nie było normalnym robieniem, zwykłych zapasów a raczej panicznym wykupowaniem najróżniejszych produktów, których realnie na co dzień nie zużywamy w takich ilościach. No tak ale przecież każdy ma jakiś lęk przed „nieznanym” a to co aktualnie się dzieje zarówno w Polsce jak i na świecie JEST nieznaną sytuacją.

Zatem taka reakcja w sumie może być tym uzasadniona i też trzeba to zrozumieć. Jednak jeśli po czasie doszliście do wniosku, że przesadziliście z ilością zakupów to kiedy obejrzycie poniższe nagranie z pewnością stwierdzicie, że jednak nie przesadziliście 🙂 ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

„Seba” opluł kobietę w sklepie ale zapomniał, że mamy epidemię. Polska Policja mu przypomniała.

Jak zareagować, gdy dostawca jedzenia zacznie kaszleć? Instruktaż w 15 sekund.