w

„Seba” opluł kobietę w sklepie ale zapomniał, że mamy epidemię. Polska Policja mu przypomniała.

źródło: Kadr z nagrania interwencji

Jaka jest sytuacja obecnie wie każdy bardzo dobrze, jednak jak za chwilę się przekonacie niestety niektórzy mimo wszystko nie potrafią zrozumieć jej powagi. Co gorsze zaczynają robić sobie głupie żarty i nie mają świadomości, że to nie jest czas na jakiekolwiek żarty z tego tematu! Dodatkowo można za nie srogo zapłacić nie tylko karą pieniężną ale również konsekwencjami z Kodeksu Karnego.

Dziś ( 19.03.2020 ) polska Policja opublikowała nagranie z interwencji wobec dwóch nietrzeźwych i bardzo agresywnych mężczyzn, którzy weszli do sklepu spożywczego i grozili ekspedientce. Mówili jej, że są nosicielami koronowirusa a po pewnym czasie jeden z mężczyzn splunął kobiecie w twarz.

Szybka, skuteczna interwencja funkcjonariuszy z pewnością oduczy ich podobnych żartów na dłuższy czas. Warto zauważyć również prawidłowe zabezpieczenie policjantów. Uznaliśmy, że warto to nagranie pokazać aby wybić z głów podobne pomysły potencjalnym naśladowcom.  Brawo dla funkcjonariuszy. ZOBACZ NAGRANIE:

Interwencja w kombinezonie

Powinno się użyć mocnych słów, ale nie wypada….Dwóch nietrzeźwych i bardzo agresywnych mężczyzn weszło do sklepu. Grozili ekspedientce i mówili jej, że mają koronawirusa. Szybka, skuteczna interwencja👏🏻👏🏻Niektórzy pewnie powiedzą – kombinezonów szkoda ;)😉

Publiée par Polska Policja sur Jeudi 19 mars 2020

Napisane przez Pomyslodawcy

Apel do nauczycieli o opamiętanie się i zdrowy rozsądek.

Sądzisz, że Cię poniosło z wielkością zapasów? Obejrzyj to nagranie to stwierdzisz, że jednak NIE.