w

HIT! Sekretarz Miasta Kielce trolluje „dziennikarza” TVP podczas wywiadu.

Dosłownie kilka miesięcy temu w internecie pojawiło się nagranie brawurowego trollingu „dziennikarza” TVP przez Ziemowita Nowaka, rzecznika Wodociągów Kieleckich. Wtedy to Pan Ziemowit w ramach protestu przeciwko manipulacjom na antenie TVP postanowił udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania wyuczoną wcześniej formułką, z której montażyści TVP nie dadzą rady wyrwać części wypowiedzi z kontekstu i przedstawić jej w zupełnie inny sposób swoim widzom.

Dziś hitem internetu staje się kolejny wywiad, który próbował przeprowadzić „dziennikarz” TVP z Szczepanem Skorupskim, sekretarzem miasta Kielce. Reporter telewizji rządowej zapytał o sprawę powstania szkoły zawodowej na ternie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kielcach, której według narracji TVP nie sprzyja Bogdan Wenta (Prezydent Kielc) i TVP próbuje insynuować, że zgubienie statutu tej szkoły przed głosowaniem w tej sprawie nie było przypadkiem.

Jednak jak mawia młodzież Pan sekretarz zachował RiGCZ („Rozum i Godność Człowieka”) i postanowił strollować „dziennikarza” TVP używając metody polityków czyli udzielił odpowiedzi mądrze brzmiącej, ale kompletnie niezwiązanej z pytaniem, a której nie dadzą rady zmanipulować pod swoją tezę w późniejszym materiale. Musimy przyznać, że zrobił to po mistrzowsku w dodatku używając ich własnych metod… ZOBACZ NAGRANIE:

Napisane przez Pomyslodawcy

Nigdy tak nie rób tankując gaz LPG do swojego samochodu. To ważne.

Oto prawdziwe przeznaczenie tacek do grillowania! Mało kto wie.